plauku slinkimas gydymas – Princess Hair Shampoo

Spread the love

plauku slinkimas gydymas – Princess Hair Shampoo

sveikas, žavingas!

man reikia proporcingos jūsų, kaip man pavyko išspręsti jautrių vargo – plaukų slinkimas. iš tikrųjų ši problema tampa labai ekstremalia, bent jau man. Aš jokiu būdu manau, kad tai įvyktų man, daugiausia kai aš buvo 29 metų derliaus. tai buvo tinkama katastrofa nė, plaukai tam tikru momentu neprasidėjo, tai tapo užsitęsusiu būdu – aš mačiau akyse, kaip mano plaukai pasikeitė, ir kiekvieną dieną aš jų vis dažniau neteko: kai tu pakėlė savo plaukus su švelniu galvu, net kai tu miegosi. pradžioje jie buvo pakankami, kad padengti mano plaukus, tačiau anksčiau ar vėliau aš pastebėjau tikrąją vietą mano galvos viduryje

plauku slinkimas gydymas - Princess Hair Shampoo

plauku slinkimas gydymas – Princess Hair Shampoo

Išvaizda, čia yra tai, ką aš turėjau galvoje apie du mėnesius (ar galbūt dar didesnį):

tai yra rimta problema merginai
Vyrai taip pat gali turėti greitą pilvą ir net atrodo labiau vyriški dėl to, tačiau šis metodas nėra tinkamas moterims, tačiau dabar jis netiesiogiai perteikia moteriškumo. gal aš gabalėlis smulkintas, tačiau gražiai, ilgai ir stora plaukai yra tai, kas daro mergaitę moteriu. o lašus moteris praranda save. ar tu suvoki, ką aš netgi turėjau kelis kartus paklausti dėl veiklos, nes aš negalėjau ištirti savo kolegų mano akyse. nors aš jau 29 metai, bet tada aš jaučiuosi kaip realus sudėtingas paauglys. ir mano vyras … jis nurodė man, kad visa tai yra išskirtinė, kad jis mane myli, nepaisant to, ką aš matau, tačiau maniau, kad jis toli nuo manęs. tada atrodė, kad aš išgyvenau tikrąjį pragarą. Dabar aš netikiu save ir savo gyvenimą, ir manė, kad egzistavimas baigėsi.

Aš bandžiau kelis būdus išspręsti šią vargo problemą.
natūralu, aš bandžiau viską, ką tiesiog pastebėjau. net neturėjau laiko ištirti tų strategijų, aš tiesiog eksperimentavau, nes jums kilo sunkumų, kuriuos reikėjo išspręsti labai greitai. Jūs net negalėsite apsvarstyti, ką dabar paprasčiausiai nesistengiau. čia yra apytikslis sąrašas:

– šampūnai (aš nusipirkau juos baisiomis sumomis, skirtingais būdais, vienos rūšies išlaidomis. Aš tiksliai nurodžiau, bet dabar aš nesu galėjau turėti kokių nors pasekmių, net greito termino) dabar nedarykite!

– purškalai ir kremai (aš taip pat pardavinėjo neribotą kiekį, aš naudoju vieną po kito, naudodamas skirtingus gydymo būdus, plaukai tampa minkštesni, tačiau jie ir toliau slydo) – dabar nežiūrėkite!

– tabletes (kai aš konsultavosi su trichologu, jis parašė man tabletes ir pareiškė, kad mano kepenys yra užterštos, todėl mano plaukai slidina). Aš baigiau kelią, studijuodamas. galutinis rezultatas: atsižvelgiant į analizės rezultatus, visas dalykas pasikeitė į normalizuotą, tačiau plaukai toliau mažėjo. dabar nedirbk!

– specialus valgymo režimas (ką čia pasakyti, “tinkamas maistas” nebesakomas plaukų bumas, su tuo sutinku kaip tikra) – ne!

– žmonių metodai (aš nuplaudėu svogūnų raides, naudojo bronzinį aliejų ir majonezą, tačiau man atrodo, kad scenarijus efektyviausiai pablogėjo, nes plaukai pasirodė netgi plonesni), dabar neveikia!

kaip pastebėjau, aš daugiau nesėdėjausi su delnomis. Tačiau aš pradėjau paniką dėl to, kad niekas nepadėjo. nebėra šiek tiek beveik jokio poveikio. Aš tikėjausi, kad bent vienas plaukų priežiūros produktas gali man padėti.

plauku slinkimas gydymas - Princess Hair Shampoo

plauku slinkimas gydymas – Princess Hair Shampoo

iš dangaus nusileido išgelbėjimas.

Aš pašaukiau savo motinos draugę, ir jis geriausiai juokėsi ir išsigelbėjo, nes aš maniau, kad prabangus ar pigus kaukė man padėtų. jie geriausiai suteikia pastebimo efekto plaukams su silikonu – todėl plaukai tampa švelni ir šilkiniai tuo pačiu metu.

“Splendor” salonų strategijos taip pat yra grynųjų pinigų švaistymas, geriausiai galite gauti laikiną matomą efektą, kurio tikslas yra išnykti po 3 dienų.

mano draugė patarė siekti unikalios plaukų kaukės už princesės plaukus. visi jų bendradarbiai grožio salone ilgai naudojosi šiuo įrankiu, kuris iš esmės yra vienintelis prietaisas, galintis turėti įtakos plaukų augimui ir atstatymui.

Trumpai tariant, mano mergina mane įtikino, kad daugeliu atvejų visose parduotuvėse veikiančiose prekėse yra medžiagų, kurios gali būti pastebimos šioje kaukėje. jie siūlo poveikį. tačiau šios prekės yra daug brangesnės.

plaukų stilistai jau seniai žinojo apie šias kaukes, nes šio produkto formulė yra idėja apie visus neįtikėtinus ir staigus produktus, tokius kaip biologinis gydymas ir sustiprinimas. jie geriausiai sukuria sudėtingus pavadinimus, kad klientai gautų papildomų pinigų

po dviejų savaičių reguliariai naudojant princesę plaukai, mano plaukai atsiranda kaip įprasta dar kartą.
žymiai kai kuriose vietose, ypač centre ir viršutinėje dalyje, buvo akivaizdžiai pažeista, nes plaukai tapo daugiausia visų pagrindu. o tada – augimas! mano nedidelės vietos pradėjo nykti.

plauku slinkimas gydymas - Princess Hair Shampoo

plauku slinkimas gydymas – Princess Hair Shampoo

beveik nepastebėta! tai tapo sunku apsvarstyti, bet tai buvo tikra. Aš nebereikia suprasti, koks stebuklas yra ta kaukė, tačiau ji nuoširdžiai veikia!

Ar dabar nežiūrėsite į save (fotografijos paimamos pradžioje ir po kelių mėnesių)

skirtumas yra akivaizdus! Bet kokiu atveju, aš neturėjau nuslėpti mano susmulkintų dėmių, naudodamas šukuojant kitus plaukus ant jų.

kaip aš naudoju kaukes? griežtai laikantis instrukcijų – įdėjau kaukes prie plaukų ir galvos, prapjaudau, tada aš nuplauna. labai lengva taikyti, tačiau įtakoja šokį!

kur aš užsisakiau šiame puslapyje. kiek pripažįstu, jie tiekia paprasčiausius autentiškus produktus, kuriuos galima patikrinti pagal pakuotės kodą.

taigi tai yra mano istorija. mano laimė yra nesuskaičiuojama, taigi nusprendžiau su jumis sudaryti procentą. Aš tikiu, kad šis produktas jums padės.

Ribotas 50% nuolaida ir grynaisiais pinigais

plauku slinkimas gydymas - Princess Hair Shampoo

Beje, ši kaukė padėjo ir mano mamai.

P.S. Pasidalinkite savo istorijomis komentaruose.

plauku slinkimas gydymas – Princess Hair Shampoo


Spread the love

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar